DZIAŁ
REKRUTACJI

kariera edpol lomza
ul. Nowogrodzka 155A
18-400 Łomża

+48 86 218 30 32

DOŁĄCZ DO NAS!

DZIAŁ
REKRUTACJI

Kariera w EDPOL Food & Innovation

Jesteśmy dynamicznie i kreatywnie rozwijającą się polską firmą rodzinną. Na co dzień tworzymy zespół ambitnych i stawiających sobie najwyższe cele osób zaangażowanych w udoskonalenie branży spożywczej.

Specjalizujemy się we wdrażaniu i kreowaniu innowacyjnych rozwiązań i technologii dla branży spożywczej poprzez produkcję i sprzedaż sosów płynnych i mrożonych, mieszanek przyprawowych i funkcjonalnych, marynat, bulionów i innych rozwiązań technologicznych w opakowaniach konsumenckich.

Poszukujemy ambitnych, pracowitych, kreatywnych i wytrwałych w dążeniu do celu pracowników.

Umiejętność pracy w zespole, otwartość, chęć podnoszenia własnych kwalifikacji oraz odpowiednie przygotowanie merytoryczne to cechy, które szczególnie wysoko cenimy u naszych obecnych jak i potencjalnych pracowników.

AKTUALNE OFERTY PRACY

Specjalista ds. projektów unijnych - ŁOMŻA

Twoje codzienne zadania będą obejmować

  • Pozyskiwanie informacji o możliwościach finansowania inwestycji firmy EDPOL Food & Innovation Sp. z o.o. ze środków publicznych i niepublicznych;
  • Przygotowywanie wniosków o dofinansowanie projektów i pozostałej niezbędnej dokumentacji do realizacji i rozliczenia programów (wnioski o zmiany, harmonogramy projektów i płatności, wybór wykonawców/dostawców);
  • Analiza możliwości i zagrożeń w realizowanych i przygotowywanych wnioskach i programach unijnych;
  • Nadzór nad złożonymi wnioskami i korespondencją prowadzoną z instytucjami finansującymi;
  • Obsługa administracyjna (w tym archiwizacja dokumentów) i logistyczna projektów;
  • Przygotowanie dokumentacji oraz udział w kontrolach i audytach projektów;
  • Koordynacja prac związanych z rozliczaniem projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej;
  • Bieżąca sprawozdawczość o aktualnym stopniu realizacji i rozliczenia projektów;
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem projektu bądź Koordynatorem Projektu w okresie jego realizacji oraz po jego zakończeniu;
  • Ścisła współpraca z przedstawicielami instytucji zarządzających, kontrolujących oraz wdrażającymi programy unijne i krajowe;
  • Współpraca wewnętrzna z Zarządem Firmy oraz działami: R&D, księgowości, handlowym.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenia wyższego;
  • Posiadanie wiedzy na temat systemów instytucjonalnego wdrażania funduszy europejskich;
  • 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu i rozliczaniu projektów, mile widziane doświadczenie w projektach badawczo-rozwojowych;
  • Umiejętność poruszania się w aktach prawnych;
  • Biegła znajomość pakietu MS Office;
  • Dokładność, skrupulatność i zdolności analityczne;
  • Wysokie zaangażowanie, poczucie odpowiedzialności za realizowane prace;
  • Terminowość w wykonywaniu zadań;
  • Zdolności w budowaniu relacji wewnątrz i na zewnątrz organizacji.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dopisanie odpowiednich klauzul w dokumentach aplikacyjnych. Zgoda może zostać w każdym czasie odwołana.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w CV lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez EDPOL Food&Innovation Sp. z o.o. do celu przeprowadzenia niniejszego procesu rekrutacyjnego. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez EDPOL Food&Innovation Sp. z o.o. przez okres nie dłuższy niż dwa lata.
Specjalista ds. marketingu - ŁOMŻA
Manager Sprzedaży Krajowej B2B - ŁOMŻA
Technolog żywności/NPD - ŁOMŻA
Manager Exportu - ŁOMŻA
Nie czekaj!
Dołącz do naszego zespołu!

EDPOL Food & Innovation Sp. z o.o.
Sąd Rejonowy w Białymstoku
XII Gospodarczy

KRS 0000507784
Kapitał zakładowy 6 000 000,00 zł

VAT PL 718-213-98-87
sekretariat(at)edpolfood.com
24/7 kontakt kryzysowy dla Klientów:
crisishotline(at)edpolfood.com

Znajdź nas

Tłumaczenie

edpol food&innovation
Proszę wypełnić wymagane pola.